Нещодавно в рамках відзначення 80-річчя Сумської області у Сумах було проведено І велосипедний заїзд «Сумська сотка». Його мета – популяризація здорового способу життя та велосипедного руху. Учасникам спортивного заходу було запропоновано два маршрути: 50 та 100 кілометрів. У велозаїзді взяли участь понад 100 спортсменів та аматорів із Сум, Харкова, Києва, Дніпра, Полтави, Кропивницького та багатьох інших міст України. Маршрути пролягали через Нижню Сироватку, Старе Село, Низи, Лугове та інші наші села. Усі учасники такого заїзду отримали багато позитивних емоцій. А ті, хто продемонстрував найкращі результати, були нагороджені грамотами і призами.
Приємно, що нагороди отримали і директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) Анатолій Александренко та його заступник Галина Білоус. Організатор веломарафонів, керівник Сумського рандонерського клубу «VSSR», координатор велозаїзду «Сумська сотка» Марина Мороз вручила керівництву Центру Подяки «за підтримку у проведенні змагань/велозаїзду на 100/50 км «Сумська сотка-2019» та організацію медичного супроводу гонки». «Завдяки таким заходам, – йдеться далі в Подяці, – відбувається виховання здорової та спортивної молоді, популяризація екологічного виду транспорту та розвиток туризму в області».
Бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги увесь час супроводжували велосипедистів і були готові у будь-який момент надати медичну допомогу. На щастя, це не знадобилось: не випадково усі спортсмени сповідують здоровий спосіб життя!

137 переглядів