Чи готове суспільство? Чи знає людина, яка опинилася на місці екстреної події: який алгоритм дій, як, що, коли і навіщо робити?
Усі пересічні громадяни повинні володіти навичками порятунку людей та вміти працювати в екстрених умовах.
Радіємо, що кількість осіб які вміють рятувати життя зростає.
Крокуємо до безпечного суспільства разом. Ми всі змінюємо світ, яким він буде – залежить від кожного з нас і нашої наполегливості.
Вихідні не лише для відпочинку, а й для навчання. Так, 29 червня 2019 року на базі Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги пройшов курс з базової підтримки життя «BLS» від ERC. Для медичних працівників курс приніс приємний «бонус» у вигляді додаткових 30 атестаційних балів. Також, слід відмітити, що серед слухачів, був і немедичний працівник, але наприкінці тренувального дня, він ані на крок не відставав від професійних медиків в своїх знаннях та вміннях. Курсанти набули грунтовні теоретичні знання, відпрацювали всі необхідні практичні навички та отримали сертифікат європейського зразка.
Маємо щирі сподівання, що всі наші слухачі отримали від нашого курсу масу корисних вмінь, емоційного задоволення і бажаємо їм усім подальшого успішного професійного та особистого росту!
Інструкторський колектив Центру не зупиняється в своєму прагненні до збільшення кількості тих, хто зуміє та захоче допомогти людині, коли це так необхідно.
І вже зараз анонсує наступний курс 27.07.2019 року «BLS-SUMY II»!
Групи відкриті до набору слухачів!
Нагадуємо, що слухачами курсу можуть стати не тільки професійні медпрацівники, а й будь які небайдужі громадяни віком від 18 років, які готові рятувати життя власними силами.
Курс розраховано на один календарний день і включає в себе обов‘язкове оволодіння навичками безпечного огляду постраждалого, визначення ознак життя, базової реанімаційної підтримки (непрямий масаж серця та штучне дихання), застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, надання постраждалому безпечного положення та допомоги при потраплянні стороннього тіла в дихальні шляхи, тощо.
Наприкінці тренувального дня слухачі, що успішно опанували програму курсу, отримують сертифікат європейського зразка рівень «BLS Provider». Медичним працівникам сертифікат дає 30 атестаційних балів.
Самостійно зареєструватися на курс можна за електронною формою реєстрації. Довідки та консультації стосовно курсу за телефоном +380999435230.
Навчання проводиться на комерційній основі.
Чекаємо на Вас!QR code на реєстраційне форму:

680 переглядів