Друга частина оперативної наради при директорові, яка відбулась 12 червня 2019 року в конференц-залі Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф із залученням керівників та медичних працівників усіх підрозділів закладу, носила урочистий характер.
Директор Центру Анатолій Александренко тепло привітав присутніх із прийдешнім професійним святом – Днем медичного працівника – і побажав усім міцного здоров’я, нових успіхів, взаєморозуміння з різними лікувальними закладами, поваги від колег, вдячності – від пацієнтів. Анатолій Васильович коротко зупинився на досягненнях закладу, запевнив, що наш Центр – один із найкращих в Україні. І в майбутньому продовжуватиметься робота з поліпшення виробничих і побутових умов для працівників кожної станції та підстанції закладу, з будівництва приміщення для навчально-тренувального відділу та аптечного відділення. Словом, усе робитиметься для того, щоб наші медичні працівники мали можливість постійно відточувати свою майстерність і ще краще виконувати професійні обов’язки.
Потім А. Александренко виконав приємну місію: вручив заслужені нагороди найкращим медичним працівникам. Так, Почесною грамотою управління охорони здоров’я та грошовою винагородою відзначена старший фельдшер Путивльської підстанції Е(Ш)МД Любов Горб. Окрім цього, 60 високопрофесійних медичних працівників були нагороджені за свою щоденну сумлінну працю грамотами директора Центру та преміями. Закінчилась церемонія спільним святковим чаюванням.

313 переглядів