Нещодавно в Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) відбулась знакова подія. Виконавчий директор Першого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова Таміла Данілевська та співробітник цього шпиталю Ігор Буйвол завітали до закладу з приємною місією: вручити заслужені нагороди працівникам Центру, неодноразовим учасникам АТО та ООС. Так, за значний внесок у надання спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям ЗСУ та цивільному населенню в зонах проведення ООС (АТО) в Луганській та Донецькій областях були нагороджені орденом «Сила милосердя» фельдшер евакуаційної бригади, а в мирних умовах – фельдшер Центральної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Володимир Любивий і водій-санітар евакуаційної бригади (водій санітарного спецавтотранспорту Центральної станції Е(Ш)МД Дмитро Шипік).
За значний особистий внесок у надання спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, які беруть участь в операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей, зразкове виконання службового обов’язку, виявлений при цьому високий професіоналізм нагороджено відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України» фельдшера Центральної станції Е(Ш)МД Сергія Шаповалова.
Підтримати своїх бойових побратимів на урочистості прийшли також учасники бойових дій на Сході країни – лікар навчально-тренувального відділу Центру Ярослав Борисенко та водій «швидкої» Центральної станції Е(Ш)МД Олексій Руденко.
Директор Центру Анатолій Александренко та Виконавчий директор Шпиталю Таміла Данілевська висловили щиру подяку мужнім людям, які добровільно проявили патріотизм, захищаючи на передовій українську землю.
Дякувати Богу, я повернувся живим, – сказав Сергій Шаповалов. – А ще хочу подякувати своїй дружині, яка зрозуміла і підтримала мене, залишаючись разом з двома дітьми надійним тилом. Звичайно, іноді бувало страшно: і не тільки за своє життя, а й за те, щоб вдалося вчасно врятувати людей. Я задоволений, що зміг гідно виконати свій медичний і християнський обов’язок.
Хочу побажати нашим пораненим – одужання, полоненим – повернення додому, а нашій країні – миру, – висловив спільні сподівання багатьох людей Володимир Любивий.
Так, усі чекають на перемогу, – підсумував сказане директор Центру Анатолій Александренко. – І вона залежить не лише від дій Президента, а й від вчинків кожного з нас.
Наталія Даниленко

123 переглядів