Напередодні Нового року працівники Білопільської підстанції Сумської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали «під ялинку» безцінний подарунок: оновлене приміщення свого підрозділу.
Упродовж багатьох років підстанція орендує три кімнати у будівлі Білопільської центральної районної лікарні, що по вулиці Маяковського, 27. З часом приміщення зносились, затоптались і набули непривабливого вигляду, кімнати не провітрювались, влітку працівники потерпали від спеки, а взимку – від холоду, а про гарячу воду годі було й мріяти. Люди навіть забули, коли востаннє там проводився якийсь ремонт.
Керівництво Центру та Сумської станції, у підпорядкуванні яких перебуває Білопільська підстанція Е(Ш)МД, неодноразово порушували питання перед адміністрацією Білопільської ЦРЛ як в офіційних листах, так і в особистих зустрічах, щодо покращення побутових умов своїх працівників. Однак усі ініціативи Центру щодо проведення ремонтних робіт ігнорувались головним лікарем Білопільської ЦРЛ Юрієм Мартиненком.
Зрештою, керівництво Центру, переконавшись, що сподіватись на активність орендодавця – то марна справа, вирішило самотужки впроваджувати в життя обіцяні працівникам підстанції зміни. На закупівлю будівельних матеріалів і проведення капітальних ремонтних робіт було витрачено понад 70 тисяч гривень загального і спеціального фондів.
Завдяки спільним зусиллям було замінено і утеплено зовнішню стіну приміщення підстанції, в усіх кімнатах замінено старі вікна на нові, енергозберігаючі металопластикові, зроблено натяжну стелю, на підлогу покладено ламінат, поклеєно шпалери, підключено світлодіодні світильники. У кімнаті старшого фельдшера вбудували шафу для одягу та документів. Дещо раніше було встановлено бойлер. Варто зазначити, що більшість робіт працівники підстанції виконали власноруч, займаючись ремонтом у вільний від роботи час. При цьому жителі Білопільщини завжди вчасно отримували екстрену та невідкладну медичну допомогу.
На вхідчини до Білопілля приїхали директор Центру Анатолій Александренко, головний лікар Сумської станції Е(Ш)МД Оксана Скрипченко, головний фельдшер станції Валентина Карпенко, голова об’єднаної профспілкової організації Центру Наталія Дерев’янчук. Гості уважно оглянули відремонтовані приміщення і схвально відгукнулись про виконаний за короткий термін обсяг робіт. Звичайно, говорили і про усунення деяких недоліків, про необхідність облаштування там у майбутньому душової кабінки. Керівники закладу, як і годиться у таких випадках, завітали до підстанції з подарунками. Вони вручили «винуватцям» урочистостей мікрохвильову піч, електрочайник, принтер і стільці. Усе це, звичайно, дуже пригодиться у господарстві.
– Навіть не віриться, що кількамісячна напружена праця залишилась позаду і нам вдалося впоратись із ремонтом, – ділиться враженнями старший фельдшер підстанції Олександр Нікітенко. – Отриманими умовами праці ми не те що задоволені: ми просто щасливі!
Директор Центру Анатолій Александренко зазначив, що створення належних виробничих і побутових умов для працівників завжди є пріоритетом у роботі керівництва закладу. Так, кілька років тому було проведено реконструкцію адміністративної будівлі Центру і створено прекрасні умови. Згодом було відремонтовано гаражне приміщення у Шосткинській станції Е(Ш)МД, у найближчих планах – поліпшення умов у Лебединській підстанції, будівництво нового приміщення Роменської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, втілення в життя інших амбітних задумів. Анатолій Васильович впевнений, що за підтримки управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, обласної влади, а також за допомоги власного колективу будь-які плани можуть стати реальністю!
Наталія Даниленко

1 109 переглядів