Хочеться подякувати всім за сумлінну, плідну працю в 2018 році. Нам разом, за постійної підтримки управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації та обласної влади, вдалося втілити в життя багато корисного: на гідному рівні проведено традиційні змагання бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Спадщанські медичні ралі-2018»; команда Центру здобула блискучу перемогу в ІХ Відкритому чемпіонаті бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги Дніпропетровської області з міжнародною участю; виготовлено проектно-кошторисну документацію та з обласного бюджету виділено 6 мільйонів гривень на спорудження адмінбудівлі, де в подальшому, після завершення будівництва, планується облаштувати сучасний симуляційний центр; виділено 5 мільйонів гривень на реконструкцію навчально-тренувального відділу по вулиці Привокзальна, 31; започаткована робота щодо будівництва приміщення Роменської станції Е(Ш)МД; завершено капітальний ремонт Білопільської підстанції; зроблено напрацювання щодо тісної співпраці Центру та Медичного інституту СумДУ, спрямованої на підготовку висококваліфікованих кадрів, адаптованих до роботи в реальних умовах; була відкрита і успішно почала працювати Перша підстанція Сумської станції Е(Ш)МД; Сумська станція Е(Ш)МД на високому рівні відзначила свій 75-річний ювілей…
І цей перелік можна ще довго продовжувати. А головне – наші працівники постійно виїжджали на виклики, рятуючи здоров’я та життя своїх земляків.
На Новий рік у нас теж багато планів і задумів. Впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться усе реалізувати, досягти нових успіхів і перемог.
Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, гармонії, невичерпної енергії та оптимізму, морального та матеріального задоволення від роботи, добра та благополуччя, родинного тепла та кохання!
Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях невгасимий вогонь Віри, Надії та Любові!
Щастя Вам і Вашим родинам у Новому році!

Директор
Сумського обласного центру
екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф А.В.Александренко

Голова об’єднаної
профспілкової організації Центру Н.Ю.Дерев’янчук

197 переглядів