П’ять років тому, а саме: 2 грудня 2013 року було видано розпорядження голови облдержадміністрації та наказ управління охорони здоров’я про призначення на посаду директора Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф А.В. Александренка. А з 4 грудня Анатолій Васильович приступив до виконання цих нелегких обов’язків.
За цей час була проведена значна робота щодо реформування обласної служби екстреної медичної допомоги, оптимізації роботи медичних працівників, наближення екстреної медичної допомоги до сільського населення. Керівник Центру має неспокійну вдачу, він не боїться нововведень. За цю п’ятирічку в закладі відбулись разючі зміни. Було проведено реконструкцію адміністративної будівлі, з добудовою четвертого поверху, створено прекрасні умови для праці та короткого перепочинку медичних працівників. Введено в дію сучасне оперативно-диспетчерське управління, із застосуванням новітніх технологій, запрацював діагностичний телеметричний кардіологічний комплекс «Юнет». Завершено реконструкцію гаража на 26 санітарних автомобілів та ремонтної зони. Створено власний швейний цех, який займається пошиттям спецодягу для медичних працівників. У приміщенні на Привокзальній відкрито Першу підстанцію Е(Ш)МД. І цей перелік ще можна продовжувати…
Упродовж останніх років зусилля керівника закладу були також спрямовані на зміцнення матеріальної бази, багато зроблено для поліпшення виробничих і побутових умов працівників станцій і підстанцій. Наприклад, перекрито дах приміщень Буринської та Путивльської підстанцій, проведено ремонт Лебединської підстанції, відремонтовано гараж Конотопської станції. Сьогодні Анатолій Александренко втілює в життя масштабні плани: вишукує можливість щодо спорудження нових будівель навчально-тренувального відділу Центру, Роменської станції Е(Ш)МД, сучасного гаража для Охтирської станції, працює над поповненням застарілого автомобільного парку, вирішує багато інших важливих питань.
Анатолій Васильович не сидить в кабінеті, він постійно відвідує структурні підрозділи Центру, тому завжди в курсі їх проблем, особисто знає більшість працівників станцій та підстанцій. Директор приділяє велику увагу збереженню кадрового потенціалу закладу, підвищенню рівня професійних знань працівників. За останні роки талановитому організатору вдалося згуртувати структурні підрозділи Центру у велику дружну родину, яка працює на єдиний результат – оперативне надання якісної екстреної медичної допомоги.
А працівники Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за турботу та піклування про себе віддячують своєму керівникові плідною працею, гідними успіхами, неодноразовими перемогами в Регіональних та Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.
Щиро вітаємо Анатолія Васильовича Александренка з першим трудовим ювілеєм в обласній службі екстреної медицини! Від душі бажаємо Вам міцного здоров’я і наснаги на нові здобутки та реалізацію найсміливіших планів!

Колектив Сумського обласного
центру екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф

353 переглядів