У конференц-залі Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 26 жовтня 2018 року відбулась оперативна нарада при директорові, присвячена питанням роботи автомобільно-експлуатаційного відділу та забезпеченості автомобільного підрозділу служби екстреної медицини області. На нараду були запрошені заступники директора, головний фельдшер, керівники структурних підрозділів закладу (начальник ОДУ, господарсько-технічного відділу, старший фельдшер ОДС, старший фельдшер виїзної консультативної допомоги, старший фельдшер аптечного відділення, завідувач ІАВ, НТВ, начальники юридичного відділу, відділу кадрів, завідувачі гаража, головний механік); головні лікарі станцій, старші водії станцій і підстанцій, голова об’єднаної профспілкової організації.
На нараді розглядались нагальні питання щодо забезпеченості паливно-мастильними матеріалами та запасними частинами. Значна роль відводилась людському фактору, ставленню водіїв до санітарного транспорту та виконання свого основного завдання у цій службі – своєчасно доїхати до місця виклику.
Під час наради виступили: заступник директора з економічних питань І.В. Хавренко («Аналіз використання бюджетних коштів для забезпечення функціонування санітарного автотранспорту в службі екстреної медичної допомоги області»); завідувач відділом кадрів А.Б. Ляшенко («Про кадрове забезпечення автомобільно-експлуатаційної служби Центру та плинність водіїв у структурних підрозділах станцій Е(Ш)МД. Результати роботи комісії з підвищення класності водіїв»); головний бухгалтер Н.П. Леоненко («Стан організації надання матеріальної допомоги працівникам Центру, в тому числі водіям у 2018 році за результатами роботи тарифікаційної комісії»); голова об’єднаної профспілкової організації Н.Ю. Дерев’янчук («Роль профспілки в організації виконання умов колективного договору в частині надання матеріальної допомоги водіям»); завідувач гаража В.І. Дейнека, головний механік В.В. Літовченко («Аналіз діяльності автомобільно-експлуатаційного відділу Центру та випадків ДТП за участю санітарного транспорту закладу в 2018 році»).
Із заключним словом на нараді виступив директор Центру А.В. Александренко. Він подякував усім водіям за їх нелегку працю, наголосив, що, за незначним винятком, зауважень до їхньої роботи немає. Анатолій Васильович привітав водіїв та механіків з їхнім професійним святом – Днем автомобіліста – і побажав нових плідних успіхів у праці, благополуччя та особистого щастя.

496 переглядів