IMG_0051    По-особливому відзначив цього року велике християнське свято – Благовіщення – Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». На прохання директора А.В. Александренка та трудового колективу до закладу завітав старший благочинний Сумської Єпархії, протоієрей Свято-Воскресенського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату Богдан Козенко. IMG_0059

     Священик прочитав молитви і освятив адміністративну будівлю, усі приміщення та автомобілі швидкої допомоги. Він також освятив коровай та ікону Святої Трійці, яка віднині стане оберегом медичного колективу.

 – Не забувайте молитися, адже молитва – це пожива для душі, – з такими словами звернувся до присутніх протоієрей Богдан. – Водночас варто підкріплювати це добрими вчинками, богоугодними справами.

         Нагадаємо, що Благовіщення Пресвятої Богородиці – це радісне свято на честь Благої вісті про те, що Бог побажав стати людиною, щоб урятувати світ. Символічно, що цього дня, 7 квітня, колектив Центру теж отримав своєрідну Благу вість. Будемо сподіватися, що віднині і в своїх домівках, і в приміщенні, і в дорозі, і на викликах до хворих чи потерпілих працівники екстреної медичної допомоги постійно відчуватимуть Боже благословення та допомогу при виконанні своїх щоденних нелегких, але таких потрібних людям справ.

       IMG_0066                 P1070244                      P1070241                

Наталія ДАНИЛЕНКО

[ratings id=”2270″]

638 переглядів